Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /DISK2/WWW/klub31.sk/www/system/libraries/cDatabase.php on line 47 Klub31 - Služby Božie s detskou besiedkou

Služby Božie s detskou besiedkou

Od roku 2000 pripravujeme a vykonávame služby Božie v Mlynskej doline. Služby Božie sa konajú v súčasnosti v miestnosti Klubu31 v nedeľu o 10.01h na Átriových domkoch - blok G v priestoroch Univerzitného pastoračného centra MOSTY. Na službách Božích sa zúčastňujú nielen študenti, ale aj pracovníci univerzity, rodiny s deťmi ako aj ľudia, ktorí žijú v okolí Mlynskej doliny. Väčšinou sú to ľudia, ktorí prešli spoločenstvom od svojich študentských čias, ale nielen oni.  Korešponduje to s našou základnou  víziou vytvorenia duchovného domova “Miesto pre Teba a teba“.

Stretnutia detskej besiedky (program pre deti) pri UPC Mosty sa konajú pravidelne počas nedeľných služieb Božích v priestoroch UPCe MOSTY. Okrem vyučovania (biblický príbeh) tvorí veľkú časť našich stretnutí  rôzna tvorivá činnosť detí, ako aj hry a aktivity, ktoré nám často pomáhajú jednoducho ilustrovať a vysvetliť zložité súvislosti a vďaka veľkej kreativite detí počas nich vznikajú aj jedinečné dielka, ktoré sú súčasťou našich priestorov v klube31.